KAYMAKAMIMIZ MAYIS AYI HALK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
 

İlçe vatandaşlarımızın sıkıntı ve taleplerini dinlemek için halk toplantılarını her ay düzenli şekilde yerine getiren Kaymakamımız  Dr. Hacı Arslan Uzan,  ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sıkıntılarını İlçe Halk Kütüphanesi Konferans salonunda vatandaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirildi. 

Sizlerin sorunları bizim sorunumuz. Devletimiz her zaman yanınızda diyen Kaymakam ve Başkan V. Dr. Hacı Arslan Uzan, kendi mağduriyetlerini birebir dile getirmek isteyen vatandaşlarımızın taleplerini dinleyerek gerekli yardımların yapılması hususunda ilgili talimatları verdi.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdüresi Nazire Korkmaz’ın eşlik ettiği toplantı da talepleri not alınan vatandaşlarımız ilgili kuruma başvurmaları konularında yönlendirilerek gerekli ayni ve nakdi yardımların karşılanacağı açıklandı.

Vatandaşların her türlü sorununa çözüm getirmek için el birliği ile çalıştıklarını vurgulayan Kaymakamımız ve Başkan V: Sayın Uzan: “Halk toplantılarımızı her ay gerçekleştirmeye özen
 
göstererek devletimizin vatandaşlarımız içi sundukları kaynakları onlara ulaştırıyoruz. Hayat hikâyelerini dinlediğimiz vatandaşlarımızın gönüllerine dokunuyor, dertlerine derman olmaya çalışıyoruz. Bütün vicdani hassasiyetimizle her vatandaşımıza ulaşmaya çalıştık. Bunları yerine getirirken mesleki vazifelerimize olan bağlılığımız ve develetimizin temsilcileri olarak en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz." dedi.
 
Halk buluşması kapsamında ilçemizde vatandaşlarımızın talep ve sorunları ile ilgili görüş, öneri ve bu sorunların çözüm yolları ile ilgili İlçemiz Halk Kütüphanesi Konferans Salonunda yapılan toplantı sayesinde vatandaşlarımız mağduriyetleri giderildi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                   Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi