Öğretmenevi Bahçesin de Engelli Vatandaşlara Öğlen Yemeği Verildi

Engelli vatandaşların ve ailelerinin yaşam şartlarının daha iyi yere getirilmesi için çaba Sarf eden Kaymakam Hacı Arslan Uzan Öğretmenevi önünde bir araya gelerek öğlen yemeği yedi. Vatandaşları teker teker selamlayan Başkan Vekili geçmiş olsun dileklerinde bulunarak yaşama tutunmaya çalışan koca yüreklere yardım elini uzatmanın mutluluğunu yaşadı ve yaşattı.

Bulanık Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı bünyesinde verilen yemeğe katılan engelli  vatandaşlar, aileleri, Başsavcı ve Kurum Amirleri ile birlikte öğlen yemeği yenildi. gönüllerin hoş tutulduğu yemekte memnun kalan aileler Başkan Vekiline Sağladıkları desteklerden dolayı teşekkür ettiler. Engelliliği aşmak, vatandaşlarımızı mahkum olma ruhundan kurtarmak için üzerimize düşen sorumlulukları ve görevleri yerine getirmeliyiz ifadesinde bulunan Hacı Arslan Uzan biz elimizden geldiğince her imkanı sağlayıp onların dertlerine ortak olmalıyız dedi.
 
75 yaşındaki Nergiz Baldız kavuştuğu akülü tekerlekli sandalyesini veren, desteğini esirgemeyen Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan'a teşekkür ederek kimseye çok muhtaç bir durumum kalmadı. Taşınma konusunda sıkıntı yaşıyordum çok şükür kimseyi aciz etmeden istediğim şekilde dolaşabileceğim şeklinde konuştu. Kaymakam Hacı Arslan Uzan Akülü sandalyeleri ile dolaşan vatandaşlar ile test sürüşü yaptı. Yüzlerindeki gülümsemeler ve dualar için engelli vatandaşlara teşekkür eden Uzan hayır dualarını isteyerek misafirlerini uğurladı.