Erentepe Kardelen İlköğretim Okulu Öğrencilerine Valimiz Eşliğinde Yardım Malzemeleri Dağıtıldı
 
Erentepe Kardelen İlköğretim Okulu öğrencileri Ankara Keçiören Belediyesi tarafından gönderilen kışlık mont, bot, kırtasiye malzemesi ve oyun setlerini minik öğrencilere dağıtan Sayın Valimiz Yıldırım, kaymakamımız Uzan ve misafirler aracılığıyla hediyelerine kavuşan küçük yürekler sevindirildi.
 
Minik öğrencilerin sınıflarını dolaşıp hediyelerini takdim eden Valimiz öğrenciler ile sohbet etti. Yarının geleceği olan çocuklarımıza maddi ve manevi destek de bulunmanın güzel örneği olan buluşmada mutlu anlar yaşandı. Bütün öğrenciler ile ilgilenen Sayın Valimiz Kaymakamımız eşliğinde hediye sevinci yaşayan öğrencilere başarılar diledi.
 
Sınıfla kaynaşan Valimiz ve beraberindekiler öğrencilerin arasına girerek hatıra fotoğrafı çekildiler. Sayın Kaymakamımız böylesine anlamlı bir günde bizleri yalnız bırakmayan Sayın Valimize çok teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum ifadesinde bulundu. Okul öğretmenleri öğrencileri adına teşekkür ederek, ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin zor günlerinde sağlanan destekle bizlerde çok mutlu oluyoruz. Bunun için katkılarından dolayı kaymakamımıza ve okulumuza şeref veren sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz açıklamasında bulundular.
 
Okul Öğretmenleri ile bir araya gelen Valimiz küçük söyleşi gerçekleştirerek onların sıkıntılarını dinleyip her zaman yanlarında olacaklarını belirtti. Eğitim camiasının önemli olduğunu vurgulayarak yarının nesillerini sizler yetiştiriyorsunuz temennimiz odur ki iyi insan yetiştirmek en büyük erdemdir. Bu yüzden sizlerin sayesinde yarınlarımız daha güzel olacak şeklinde konuştu.